Nyári lovas tábor-, edzőtábor.

1. Nyári lovas tábor-, edzőtábor Bábolnán

Szeretettel várunk idén is minden lovagolni vágyó gyermeket a történelmi szépségével elvarázsoló Bábolnai Ménesbirtokon!

Táborunk idén is lehetőséget biztosít Nektek arra is, hogy kedves társatokat, lovatokat is magatokkal hozzátok, és együtt edzetek, készüljetek a versenyekre. A táborban a Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakközépiskola és Kollégium szaktanárai segítik a lovaglás alapjainak elsajátítását, lovaglótudásotok csiszolását.

A táborban maximum 25 jelentkezőt tudunk fogadni. A táborba 10-18 éves korú gyermekek jelentkezését várjuk. 18 év feletti jelentkezését abban az esetben tudjuk elfogadni, ha előző évben, vagy években már részt vett nálunk lovastáborban.

Tábor időpontja:                   2019. július 08. (hétfő) – 2019. július 12. (péntek)

Jelentkezési határidő: 2019. június 15.  (a mellékelt jelentkezési lapon)

Jelentkezés és a tábor helyszíne: Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakközépiskola és Kollégium (2943 Bábolna, Rákóczi út 6.)

A kollégiumba érkezés ideje: kezdő nap hétfő, 9 – 11 óráig. Kérünk mindenkit, hogy eddig az időpontig szíveskedjen megérkezni – regisztráció, szobaelosztás, valamint a tábor alapdíjának, mely 50.000,- Ft (szállás, reggeli, ebéd, vacsora, foglalkozási költségek) befizetése. A szállást nem igénylőknek ez a díj 35.000,- Ft. Táborunk az iskola 9. évfolyamára felvételt nyert tanulóknak szintén 35.000,- Ft.

Hazautazás: az utolsó nap – péntek – a záró program után kb. 18.00 órakor

A jelentkezések fogadása beérkezési sorrendben, a mellékelt jelentkezési lapon (letölthető az iskola honlapjáról, másolható) postai úton, vagy faxon, e-mailben iskolánk címére való visszaküldése szerint történik. A jelentkezési lap beérkezése után e-mailben visszajelzést küldünk mindenkinek, ezért kérjük, a lapon az e-mail címet feltétlenül szíveskedjenek feltüntetni.

Egyéb felvilágosítás:              az iskola telefonszámán (titkárság): 34/ 568-063 (9-14 óra között), e-mail: titkarsag@pettkoiskola.sulinet.hu

JELENTKEZÉSI LAP